Rozhovor s prostitutkou

23. října 2014 v 20:34 | Yasminn |  Ti druzí
Je tu další rozhovor, tentokrát poprvé mimo cyklus článků "Jak se žije s...". Na blog této slečny jsem narazila úplně náhodou na bloglovinu a po přečtení pár článků jsem se rozhodla požádat o rozhovor, protože mě podobná témata zajímají - a vím, že nejen mě. Nevím proč, ale mám potřebu napsat nějaký "omluvný" dodatek, protože se za tenhle článek kvůli tématu trochu stydím. :D A přitom je to přesně jeden z těch článků, kvůli kterým blog mám - objevování nových vesmírů.

Nikdy jsem neměla takové dilema, jak článek nazvat. Pod slovem prostitutka si pravděpodobně představíte slečnu u silnice nebo pracovnici v night klubu, ale tohle je jiný případ. Luxusní společnice, jak si tato slečna říká (a vede si o své práci blog) pracuje přes agenturu a věnuje se klientům na úrovni. Někdy navíc nejde ani o sex, ale jen o večeři, doprovod, nebo pokec.

Ahoj, mohla bys na začátek nejdřív prozradit, kolik Ti je, co jinak děláš a jak dlouho se živíš jako společnice?
Ahoj :-) Je mi twenty-something, finišuju vysokou školu, přivydělávám si jako modelka a společnici dělám zhruba dva roky.

Jak ses k této práci dostala? Kdy tě poprvé napadlo, že by ses mohla živit tímto způsobem?
Napadlo mě to v momentě, kdy jsem byla ve velké finanční tísni a potřebovala se z ní co nejdřív vyhrabat.

Byla jsi na konkurzu v agentuře? Jak to celé probíhalo?
Nebyl to konkurz jako takový, jednalo se o schůzku v kavárně s majitelkou agenury, kde jsme všechno probraly, vysvětlila mi, jak funguje systém práce a financí v její agentuře, daly jsme dohromady naše představy a domluvily se na spolupráci.Jaká byla Tvá první schůzka se zákazníkem?
Trvala tři hodiny, večeře a hotelový pokoj. Zákazník byl milý a ničím výjimečný, snad proto už si to první "setkání" vybahuju jen mlhavě.

Jaký je doposud Tvůj nejhorší zážitek?
Zhulený turista z Norska, který trval na sexu bez kondomu, dost jsem se ho bála a domluvenou týdenní spolupráci zkrátila na pár hodin.
Také s lítostí vzpomínám na svého stálého klienta, ze kterého se později vyklubal alkoholik. U něj mě to mrzelo, moc prima pán, kterého jsem potkávala ráda.

A nejlepší?
Všeobecně Italové a Turci, jsou veselí, nic neřeší, sex je s nima zábava a celý večer probíhá spíš jako rande s někým, kdo vám neustále dává najevo svůj obdiv. Stalo se mi to několikrát, jeden mě dokonce vzal na nákupy a nechal mě vybrat si ty nejdražší boty :-)

Co děláš, když se Ti zákazník nelíbí, nebo je Ti nepříjemný? Můžeš ho odmítnout?
Pokud dělám sama na sebe tak odmítnout můžu, zatím jsem to udělala jen jednou. Když se jedná o práci přes agenturu, vždycky to ustojím. Potom ale hned informuji svoji šéfovou o problému a podruhé už se s dotyčným pánem nepotkám.

Jak si tě vlastně zákazníci najdou? Kde si vyberou, koho si zaplatí?
Buď mě můžou najít na webu určený pro turisty (kde jsem mezi řádky, mezi escortníma holkama by mě hledali marně) a zkontaktovat skrz email, kde jim pošlu fotky a informace o sobě, nebo na webu agentury, kde také nejsou mé fotky, jen informace a ceník, v tom případě kontaktují agenturu a ta to s nimi vše vyřeší za mě.

Je možné se do klienta zamilovat?
Určitě ano a vím, že se to spoustě holkám stává. Zvlášť při vícedenních meetinzích, kdy slečna s klientem tráví hodně času a má tak prostor ho poznat.


Je možné mít při této práci normálně fungující vztah?
Pokud má holka koule přiznat partnerovi čím se živí, tak snad i ano. Nedokážu si ale představit, že by ji ten kluk stále bezmezně miloval a respektoval.
V případě, že práci tají, je to dvojí život a vztah je neupřímný. Ano, může být normálně fungující, ale nejedná se o čistou lásku. Jak se asi pak musí ten kluk cítit, když zjistí, že jeho holka je kurva?

Jak vypadá Tvůj běžný "pracovní" den?
Každý je jiný, práce je nepravidelná a klienti občas ruší setkání na poslední chvíli. Takže všechny dny spojuje snad jen to, že jsem pořád na příjmu a připravena vyrazit do práce.

Jsou praktik, které odmítáš?
V podstatě nabízím jen to, čemu se říká běžný sex. Rozhodně jsem proti jakýmkoliv bolestivým praktikám.

Co muži vyžadují nejčastěji?
Asi to bude překvapivé, ale zákazníci si platí za příjemně strávenou chvíli. Což pro někoho znamená sex, pro jiného večeři při svíčkách nebo se prostě potřebují vykecat :-)
Většina z nich ani netrvá na sexy prádle nebo přehnaném make-upu. Chtějí přirozenou inteligentní holku, u které na chvíli vydechnou a odreagují se.

Chtěl po Tobě někdy něco "kuriózního"?
Jeden stálý klient má rád, když si do postele vezmu jehlové podpatky a křičím na něj "suck my heel" :-)

Máš přehled o tom, kolik mužů jsi vlastně měla?
Díkybohu to nepočítám. Ale myslím, že se zatím ještě pořád pohybuju v dvojciferném čísle.

Bojíš se pohlavních nemocí? A co otěhotnění?
Určitě, stejně jako chřipky nebo toho, že mě srazí auto. Důležité je snažit se tomu co nejvíc předcházet, zdraví je pro mě na prvním místě, moje i klientovo.

Ví o tom, jak se živíš, Tvá rodina, přátelé a podobně? Pokud ano, jaká byla jejich reakce?
Neví to nikdo a nikdy bych to nikomu neřekla. Dělám vše pro to, aby je to ani nenapadlo.
To je taky důvod proč bloguju, Někomu to vykecat musím a anonymita internetu i zpětná vazba mých čtenářů mi dává pocit, který u svých blízkých v tomto případě bohužel nemůžu hledat.

Vyčítáš si někdy, že se živíš tímto způsobem?
Ne, rozhodla jsem se pro to dobrovolně a vím, že to je dočasné. Dělám vše pro to, abych během několika měsíců už šlapat nemusela, uživila se slušně hlavou a svůj rozkrok používala jen pro vlastní osobní potěšení.

Jak často vlastně "pracuješ"? Kolik zákazníků máš průměrně za den/týden..?
To strašně záleží na období, i kurvy mají svoji sezónu :-) třeba od půlky června do půlky září jsem neměla ani jeden kšeft (turisty odmítám). Poslední měsíc jsem se skoro nezastavila a není dne, kdy by mi někdo nenapsal.

Máš nějaké zkušenosti z policií? Jak je na tom vlastně tvá práce a zákon?
Problém je s daněma, bohužel náš zákon na to zatím nemyslí a tak holky nemají jak své příjmy přiznávat. Snažím se to kompenzovat přispíváním potřebným, na které stát zapomíná.
Zkušenost s policií a soudem popisuju na blogu, ve zkratce jde o to, že jsem byla "svědkem", když rozprášili jednu velkou agenturu se společnicema.

Máš velkou konkurenci?
Největší konkurencí jsou kurvičky z ulice, které na klienty číhají v barech a pak se od nich nechají zvát na hotel. Obyčejné holky, které oficielně nešlapou.
Ale pokud se ptáš na holky z agentur tak netuším, starám se jen o sebe a snažím si držet svůj standart klientů na úrovni.

Kdo je Tvůj nejčastější zákazník? Bývá to častěji Čech, nebo cizinec? A v jakém přibližně věku?
Pracuji jen pro cizince, většinou jsou v rozmezí 30-60 let, movitý pán na úrovni, inteligentní, zcestovalý, obvykle voňavý sympaťák. V Praze jsou to pánové, kteří sem přiletí na služební cestu nebo jednání, v zahraničí dělám společnost pánům, kteří tam přijedou na kongres nebo vícedenní pracovní schůzky.

Jak dlouho se připravuješ na první schůzku se zákazníkem? (líčení, účes, oblékání atd.)
Stačí mi půl hodinka, dám si sprchu, přejedu tělo křovinořezem, upravím vlasy, líčím se vždycky jemně. Natřu se tělovým mlékem, jemně popráším parfémem. Vyberu pěkné prádlo a vhodný outfit podle příležitosti. A nikdy nezapomenu přihodit do kabelky krabičku kondomů.

Kolik si touto prací vlastně přibližně vyděláš? Kolik z celkové částky odevzdáváš agentuře?
Agentura si bere přibližně třetinu, asi mám štěstí, protože běžně holky odevzdávají 50%. A jak už jsem psala, je těžké to zprůměrovat. Tento měsíc je extrémně dobrý a vydělala jsem už 80tisíc, čemuž předcházely tři měsíce bez práce. Takže nemůžu říct, že bych se topila v penězích.

Díky, že sis mě vybrala pro svůj blog. Pokud by čtenáře zajímalo víc, ráda je přivítám na luxusni-spolecnice.blog.cz a případně zodpovím další dotazy na ask.fm/spolecnice
 

18 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

Zobrazit vše (146)
Zobrazit starší komentáře

101 Martin Martin | Web | 18. listopadu 2014 v 17:08 | Reagovat

Velice zajímavý rozhovor doufám, že jich bude ještě více.

102 bludickka bludickka | E-mail | Web | 18. listopadu 2014 v 18:27 | Reagovat

[19]: Můžu se zeptat, jakou brigádu jsi dělala, že jsi si přišla na částku blížící se dvaceti tisícům? Já tolik zdaleka neberu ani v hlavním pracovním poměru :)

Co se týče celého článku, mně se naopak líbí, jak jsou pokládány otázky, bez vnucování jakéhokoliv vlastního stanoviska... Nechápu tu spoustu kritiky. Rozhovor jako každý jiný, byť lehce kontroverzní, ale nemyslím si, že by to někoho mělo nabádat, atd... A jestli ano, pak to není vina ani zpovídané ani autorky blogu. Každý se dostane k tomu, k čemu se dostat chce.

103 poisoniii poisoniii | 21. listopadu 2014 v 15:13 | Reagovat

Na prvý pohľad to môže vyzerať lákavo - kopa peňazí za pár večerov strávených s celkom príjemnými chlapmi. Bohužiaľ, tento rýchly zárobok peňazí má aj svoju tienistú stránku - nevratná strata sebaúcty, žiadny partnerský život a odlúčenie od normálnej spoločnosti.

Slečna počíta s tým, že sa prostitúciou nebude živiť večne, ale stačí, aby sa dostala opäť do finančných problémov a je veľmi ľahké do toho spadnúť znova.

Ja sama som túto príležitosť mala, stačilo dať pár fotiek na nejaký "modelkovský portál" a začali mi chodiť podobné ponuky, kľudne za jeden večer 1000 EUR. Lákavá ponuka, ale ja som si zvolila inú cestu - štúdium perspektívneho oboru, kde som mohla pracovať už popri štúdiu a budovať kariéru. Teraz nie je pre mňa problém nájsť si prácu, kde tých 80000 mesačne mám.

Slečne prajem veľa šťastia, aby sa jej to tiež podarilo :)

104 Lenka Lenka | E-mail | 22. listopadu 2014 v 13:56 | Reagovat

[45]:Léčit by ses měla jít ty, není normální být plná nenávisti. Jestli se mi tady z něčeho zvedl kufr, tak z tvého příspěvku..

105 Pan na*ranej Pan na*ranej | 24. listopadu 2014 v 18:37 | Reagovat

[74]: Abych nenabořil já tebe. Přečti si její blog a pak dělej závěry. Urážet do náborářky kurev ...

106 Bez blogu Bez blogu | 7. prosince 2014 v 10:37 | Reagovat

[103]:Bohužel takovéto názory na titulní stránce blogu nedostanou prostor.
Tak vzdělaným, chytrým a atraktivním holkám zdar!

107 PL PL | 27. prosince 2014 v 15:43 | Reagovat

Ahoj, nevíte kam a proč zmizel web luxusní společnice i účet na ask.fm?

108 Yasminn Yasminn | E-mail | Web | 27. prosince 2014 v 22:47 | Reagovat

[107]: Všechny účty si zrušila, protože hodně lidí zjistilo její identitu.

109 PL PL | 27. prosince 2014 v 23:26 | Reagovat

[108]:
To je mrzuté, četl jsem jí dost dlouho a jen co se o ní dozvědělo víc lidí, zabalila to...
To by mě zajímalo, jak z těch náznaků mohl někdo zjistit identitu, to je nadlidský úkol.

110 Yasminn Yasminn | E-mail | Web | 27. prosince 2014 v 23:26 | Reagovat

[109]: Není, já vím jak :-) Ale nechme to být.

111 Bez blogu Bez blogu | 29. prosince 2014 v 19:11 | Reagovat

[110]: Tohle mě připadá jako dost přitažené za vlasy..., ale nevím co o sobě vechno psala, jen jsem to tam u ní prošel letem světem. Já se to tu ani nesnažím pochopit to by bylo na léčení.
A to už říkám, že nebudu reagovat.

112 Yasminn Yasminn | E-mail | Web | 29. prosince 2014 v 19:12 | Reagovat

[111]: Myslím, že trochu přeháníš. A já opravdu vím jak.

113 Bez blogu Bez blogu | 29. prosince 2014 v 19:16 | Reagovat

[112]:Jak přeháním?

114 Bez blogu Bez blogu | 29. prosince 2014 v 19:25 | Reagovat

Taky je otázkou, jestli to vůbec opravdová společnice byla, nebo to byly jen příběhy. Spisovatelé také píší o ruzných věcech a přitom je nemusí dělat...

115 Bez blogu Bez blogu | 29. prosince 2014 v 21:02 | Reagovat

První reakce velmi rychlá a teď nic... tady zase někdo něco kuje... Vědět to můžeš, ale jestli čekáš, že budu něco vyzvídat, tak to se nedočkáš. Mě takové věci nezajímají. Mě bohatě stačí ti moji "návštěvníci".

116 Yasminn Yasminn | E-mail | Web | 29. prosince 2014 v 21:07 | Reagovat

[115]: Nejdřív jsem nereagovala proto, že jsem neměla co říct a pak už jsem tu nebyla.

Nečekala jsem, že budete vyzvídat, protože bych to stejně neprozradila.

A vím, že to společnice byla.

117 Bez blogu Bez blogu | 29. prosince 2014 v 21:09 | Reagovat

[116]:Nezáleží čím člověk byl pokud nepáchal zločiny, ale čím je a bude. ;-)

118 Yasminn Yasminn | E-mail | Web | 29. prosince 2014 v 21:10 | Reagovat

[117]: Ehm? Proč do toho motáte zase něco, co vůbec nesouvisí? Nemám v povaze odsuzovat a soudit.

119 Bez blogu Bez blogu | 29. prosince 2014 v 21:15 | Reagovat

Baví mě to jak se čertíš. :-)

120 Bez blogu Bez blogu | 29. prosince 2014 v 21:22 | Reagovat

Už raději mizím nechci dopadnout jako ten v Kostnici. ;-) Tak si zalezu raději do své pevnostní stavby. ;-)
Dobrou noc

121 David David | E-mail | Web | 25. února 2015 v 22:56 | Reagovat

Hodně zajímavý rozhovor. Škoda, že její blog již neexistuje.

122 userka userka | E-mail | Web | 26. února 2015 v 17:54 | Reagovat

Škoda že se na její blog už nepodívám. Odpovědi v rozhovoru byly zajímavý.

123 Zrza Zrza | Web | 20. března 2015 v 11:57 | Reagovat

Fúha, tak toto by som asi nedokázala. Super rozhovor, veľmi zaujímavý, škoda, že si blog zrušila.

124 Kurtizány Kurtizány | Web | 6. srpna 2015 v 11:29 | Reagovat

My slečně moc nevěříme (ano víme, že ona byla úplně někde jinde, než jsme my obyčené dívky z privátů) ale mnohé věcí nám v Jejím blogu přišli až mooooc pohádkové V kazdém případě ten blog velmi postrádáme.

125 martin martin | E-mail | Web | 13. dubna 2016 v 13:03 | Reagovat

prostitutku 500 100 600 plan chodit  sje moc hezka

126 Hříšník Hříšník | 10. července 2016 v 9:39 | Reagovat

[103]: Hahaha, dobré klišé, studium perspektivního oboru.

127 FloydUnofe FloydUnofe | E-mail | Web | 17. ledna 2017 v 3:35 | Reagovat

black friday sales on tablets  <a href=http://stilnoct.startbewijs.nl/>stilnoct 10 mg kopen</a>  download free movies to tablet

128 JerryMar JerryMar | E-mail | Web | 13. srpna 2017 v 9:57 | Reagovat

what is the best cheap tablet  <a href=http://percocet.fourfour.com>buy percocets 30 mg online</a>  drug free workplace policy template

129 Scottsag Scottsag | E-mail | Web | 23. října 2017 v 21:35 | Reagovat

target pharmacy price check  <a href=http://reductil.footeo.com/>http://reductil.footeo.com/</a>  polaroid 7 tablet review

130 CarmenALURN CarmenALURN | E-mail | Web | 6. prosince 2017 v 0:26 | Reagovat

genesis healthcare lebanon nh  <a href=http://tafil.xobor.com/>tafil.xobor.com</a>  fertility pills for men

131 Russelldut Russelldut | E-mail | Web | 21. února 2018 v 17:14 | Reagovat

family doctors in indianapolis  http://andreeatofanbeauty.ro/wet-look-tutorial-makeup-machiaj-primavara-vara-2017/  colored contacts non prescription freshlook

132 Russelldut Russelldut | E-mail | Web | 23. února 2018 v 17:21 | Reagovat

24 hr pharmacy rite aid  http://www.purejunk.sk/slide3/  perkins pharmacy vero beach

133 BernardSeext BernardSeext | E-mail | Web | 14. března 2018 v 20:27 | Reagovat

what is a healthcare power of attorney  <a href=https://saxenda.1minutesite.co.uk>saxenda.1minutesite.co.uk</a>  apps for nexus 7 tablet

134 BernardSeext BernardSeext | E-mail | Web | 15. března 2018 v 19:37 | Reagovat

generic viagra super active  <a href=http://www.palimpalem.com/1/stilnox/>palimpalem.com/1/stilnox/</a>  health benefits of beet juice

135 RobertMut RobertMut | E-mail | Web | 16. března 2018 v 17:56 | Reagovat

galaxy 2 tablet case  <a href=http://www.palimpalem.com/1/stilnox/>palimpalem.com/1/stilnox/</a>  the best tablet 2013

136 RobertMut RobertMut | E-mail | Web | 18. března 2018 v 14:45 | Reagovat

new oakley prescription glasses  <a href=http://blogscat.com/a/tramadol/>blogscat.com/a/tramadol/</a>  rug doctor x3 reviews

137 ElliottSes ElliottSes | E-mail | Web | 28. dubna 2018 v 11:36 | Reagovat

medicine for ingrown hairs  http://modafinil.clubeo.com/  central florida family medicine

138 ElliottSes ElliottSes | E-mail | Web | 30. dubna 2018 v 5:32 | Reagovat

cough medicine with codine  http://adipex.uniterre.com/  east dekalb health center

139 ElliottSes ElliottSes | E-mail | Web | 7. května 2018 v 10:34 | Reagovat

family medicine health center  http://modafinil.clubeo.com/  transfer prescription coupon cvs

140 bfxfluign bfxfluign | E-mail | Web | 10. května 2018 v 17:09 | Reagovat

can i go to jail for not paying a payday loan in texas <a href="https://creditrepairLabs.com/#">online loans</a> can't pay my payday loans help <a href=https://creditrepairLabs.com/#>payday advance usa</a>

141 medannon medannon | E-mail | Web | 11. července 2018 v 17:37 | Reagovat

Поняв, как работает принцип осознанного сновидения, и как им можно управлять, вы сможете качественно улучшить свою жизнь. Рационализировать и разукрасить бытие поможет современное решение - прибор для осознанных снов. Данное устройство доступно для заказа на нашем сайте по самой оптимальной цене.

Проанализируйте свои сны за последние месяцы, сколько раз вы находились в состоянии между сном и реальностью, не осознавая до конца, что происходит. Сколько раз Вы просыпались от кошмаров? Помимо этого, многие люди впадают в состояние паралича во время сна - при этом Вам кажется, что Вы не можете двигаться. А теперь представьте, что всего этого можно избежать и превратить неприятные сновидения, например, в увлекательные путешествия во сне. Купите "DreamTrainer" и забудьте о проблемах со сном!

Метод осознанных сновидений, говоря современным языком, позволит вам создать контролируемую виртуальную реальность, в которой вы сможете полностью управлять своим сном. Реализуйте во сне любые фантазии, избавляйтесь от фобий, раскрывайтесь творчески - приборы для осознанных сновидений станут для Вас незаменимыми помощниками.

Благодаря инновационной методике контроля состояния, Вы сможете достаточно быстро добиться нужного результата. Установите прибор на дужку очков перед его использованием - акселерометр будет реагировать на малейшие движения, подавая сигнал на светодиоды. С помощью световых индикаторов, вы сможете безошибочно контролировать состояние реальности. Приучая свой мозг контролировать состояние реальности в дневное время, вы, со временем, сможете перейти к осознанным сновидениям и полностью раскрыть их потенциал.

<a href=https://claps.me/catalog/pribory-dlya-osoznannykh-snov/dreamtrainer-proverka-osoznannosti/>Прибор проверки осознанности</a> является результатом многих исследований, направленных на изучение возможного влияния человека на развитие событий во сне. В ходе изучения специалисты выяснили, что главным условием контроля сновидений является умение осознавать состояние реальности, а окружающие факторы не имеют никакого значения. Теперь данная методика доступна и Вам!

Тренировки не займут у Вас много времени, справиться с ними может любой желающий. Уже вскоре вы научитесь распознавать реальность на подсознательном уровне и переходить к состоянию управляемого сна. Те преимущества, которые вы получите, в тысячи, если не миллионы раз выше по сравнению с доступной стоимостью прибора. Оцените преимущества осознанных сновидений, заказав на нашем сайте прибор "DreamTrainer".

142 StephenPiola StephenPiola | E-mail | 9. září 2018 v 5:13 | Reagovat

colorado springs internal medicine  http://www.bloghotel.org/stilnox  what is the best penis enlargement pill

143 StephenPiola StephenPiola | E-mail | 9. září 2018 v 10:48 | Reagovat

at home healthcare johnson city tn  http://www.texpaste.com/n/bcuq3pc8  dog meds no prescription

144 StephenPiola StephenPiola | E-mail | 9. září 2018 v 12:59 | Reagovat

heartworm medicine without prescriptions  http://stilnox.forum-prive.com/  buy viagra online uk

145 StephenPiola StephenPiola | E-mail | 10. září 2018 v 7:09 | Reagovat

1 mobile market download for tablet  https://www.smore.com/ewxsy-buy-qsymia-online-no-prescription  pharmacy technician certification ohio

146 StephenPiola StephenPiola | E-mail | 16. září 2018 v 14:24 | Reagovat

medical marihuana health canada  http://saxenda.zimbile.com/  board certified internal medicine

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama